AUTOMAATNE TULEKÜSTUTUSSÜSTEEM

BONPET tuleampull on ainulaadne automaatne väike tulekustutussüsteem, võrreldamatu seade, mis on võimeline ära hoidma tulekahju varases arenguetapis. Seade on suletud klaasist ampull mahuga 600 ml, mis on valmistatud turvaklaasist ja täidetud vedela kustutusainega BONPET. Ampullid paigaldatakse otse võimalike süüteallikate asukohtadesse, samuti ruumidest väljapääsude lähedusse ja evakuatsiooniteedele. Tänu kompaktsusele saab ampullid paigaldada ripplagede taha, mis võimaldab kaitsta end elektrijuhtmestiku varjatud tulekahjude eest.

TOOTE EELISED

  • Töötab automaatselt
  • Kustutab kuni 8м³ ala
  • Hooldusvaba
  • Ei vaja voolu
  • Lihtne paigaldada
  • Garantii 10 aastat
  • Sobib igasse interjööri

Kuidas see töötab???

Tüüpiline olukord: juhtmestik ei suuda koormust taluda ja nüüd on veerand ruumist leekides. Standardsete kustutusvahenditega ei saa suurt kahju vältida. Kuid teil on BONPETi tuletõrjevarustus, siis arenevad sündmused järgmiselt:

See muutub tõeliselt kuumaks, temperatuur jõuab kriitiliste väärtusteni. Sellest signaalist piisab BONPETi tulekustutusseadmete jaoks: need “ärkavad” üles ja hakkavad tööle. Näiteks tuletõrje ampullides BONPET vedelikuga algab reaktsioon ja rõhk süttides tõuseb. Kui vedeliku temperatuur jõuab 90 ° C-ni, lõhkeb ampull ja pihustab selle sisu tulele.
 
Kuumutamisel aurustub osa vedelikust – muutub gaasiks ja hakkab hapnikku välja tõrjuma. Toit võetakse tulelt ära, põhjustades selle kustutamise. Muide, see ei tähenda, et kui inimesed jäävad tuppa, siis nad lämbuvad – gaas ei tõrju hapnikku täielikult välja ja inimese hingamiseks on piisavalt õhku. Mitte kõik vedelik ei aurustu – selle puiste pihustatakse ümber ruumi ja kukub põlevatele pindadele. Ja sel hetkel juhtub kõige üllatavam asi: kustutusaine vedelikust muutub kileks, mis katab tule, jahutades selle tuju. Korduv tulekahju on välistatud: film katab kõik tuhastavad kolded.
 
Mõõdud: 300 × 60 mm
Kaal: 1200 g